Triasowa 2a

Triasowa 2a

Triasowa 2a/39

Oferuję piękny , luksusowy , trzypokojowy apartament zaprojektowany przez Architekta Wnętrz , zlokalizowany na parterze nowego bloku na Osiedlu Becher Na Skale na Ślichowicach .

Mieszkanie mieści się na zamkniętym osiedlu z pełną infrastrukturą, z licznymi nasadzeniami, placem zabaw dla dzieci i licznymi miejscami parkingowymi. Powierzchnia 57,45 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią 21,7 m2 z wyjściem na taras 13,5 m2 m2, dwóch sypialni 12,77 m2 i 8,17 m2, korytarza 9,58 m2, łazienki i WC.

Aneks kuchenny z jadalnią w pełni umeblowane i wyposażone. Meble białe, lakierowane w połysku, sprzęt AGD – piekarnik, płyta indukcyjna, okap, zmywarka, szafka z miejscem na lodówkę i zamrażarkę, zlew ceramiczny.
Salon w pastelowych kolorach ze ścianą wykończoną płytami architektonicznymi firmy Kronospan w kolorze beżowym. Całość współgra z jasną podłogą z paneli z v-fugą i gresem polerowanym.W korytarzu bardzo pojemna szafa wnękowa do samego sufitu w szarym kolorze. Lustro na całej wysokości ściany.

Taras 13,5 m2 wyłożony specjalnymi deskami z tworzywa z osobnymi wejściami z każdego z pomieszczeń.

Z korytarza wejścia do dwóch sypialni , łazienki i WC. W korytarzu, salonie i pokojach panele z v-fugą. Ściany wykończone perfekcyjnie wykonanymi gładziami gipsowymi, pomalowane farbami Flugger.

Łazienka – wanna z szybą, z funkcją prysznica, designerska umywalka z szafką firmy Defra Op-Arty, zestaw WC Roca, podłączenie pod pralkę.
Osobne WC : zestaw WC Roca , umywalka.

Mieszkanie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach przez architekta wnętrz , wykonane z najwyższą starannością i jakością, utrzymane w kolorach białym, szarym i beżowym z dodatkami w kolorze drewna. Bardzo nowoczesne oświetlenie punktowe, oryginalne żyrandole i światła LED dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, z ekspozycją zachodnią. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem wykonana z najwyższej jakości materiałów, z szybkobieżną windą, dostępną z poziomu – 1 z hali garażowej.

Mieszkanie ( jak i całe Osiedle Na Skale ) wyposażone w sieć światłowodową oraz okablowanie TV (kilku wiodących operatorów).

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, teren zamykany, bezpieczny w znanym i cenionym osiedlu Ślichowice. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, szkoła z basenem, przedszkola, tereny zielone rezerwatu geologicznego. Bardzo szybki dojazd do centrum i do innych dzielnic.
Cena za mieszkanie 372900 zł., zewnętrzne i podziemne miejsce parkingowe dodatkowo płatne. Do mieszkanie przynależy komórka lokatorska w cenie 5 tys. zł.

https://www.otodom.pl/oferta/nowa-cena-nowy-apartament-z-garazem-slichowice-ID41CHs.html

Triasowa 2a/22

Kupujący zwolniony z 2% PCC, faktura VAT przy zakupie.

Oferuję piękny , luksusowy , trzypokojowy apartament zaprojektowany przez Architekta Wnętrz , zlokalizowany na 3 piętrze nowego bloku na Osiedlu Becher Na Skale na Ślichowicach .

Może być doskonałą inwestycją pod wynajem ze względu na bliskie położenie Targów Kielce.

Mieszkanie mieści się na zamkniętym osiedlu z pełną infrastrukturą, z licznymi nasadzeniami, placem zabaw dla dzieci i licznymi miejscami parkingowymi. Powierzchnia 67,67 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią 27,51 m2 z wyjściem na balkon 5,35 m2, dwóch sypialni 12m2 i 13,5 m2, korytarza, łazienki i WC.
Aneks kuchenny z jadalnią w pełni umeblowane i wyposażone. Meble białe, lakierowane w połysku, sprzęt AGD – piekarnik, płyta indukcyjna, okap, zmywarka, lodówka, zlew ceramiczny. Drewniany stół z krzesłami z aksamitnymi pokrowcami .
Salon wyposażony w narożnik ( z funkcją spania ) , stolik kawowy. Na ścianach czarno – białe sztukaterie współgrają z jasną podłogą z gresu polerowanego z czarnymi listwami i panelami z v-fugą w kolorze drewna. W korytarzu bardzo pojemna szafa wnękowa do samego sufitu w białym kolorze, w połysku.Na całej wysokości ściany spektakularne 6-częściowe fazowane lustro .
Z korytarza wejścia do dwóch sypialni , łazienki i WC. W korytarzu gres polerowany z czarnymi wykończeniami, w sypialniach panele z v-fugą. Ściany wykończone perfekcyjnie wykonanymi gładziami gipsowymi, pomalowane farbami Flugger.
Łazienka – wanna z szybą, z funkcją prysznica, designerska umywalka z szafką firmy Defra Op-Arty, zestaw WC Roca, podłączenie pod pralkę.
Osobne WC : zestaw WC Roca , umywalka z szafką.
Mieszkanie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach przez architekta wnętrz , wykonane z najwyższą starannością i jakością, utrzymane w kolorach białym i czarnym z dodatkami w kolorze drewna. Bardzo nowoczesne oświetlenie punktowe, oryginalne żyrandole i światła LED dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, z ekspozycją południe – północ. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem wykonana z najwyższej jakości materiałów, z szybkobieżną windą, dostępną z poziomu – 1 z hali garażowej.
Mieszkanie ( jak i całe Osiedle Na Skale ) wyposażone w sieć światłowodową oraz okablowanie TV (kilku wiodących operatorów).
Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, teren zamykany, bezpieczny w znanym i cenionym osiedlu Ślichowice. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, szkoła z basenem, przedszkola, tereny zielone rezerwatu geologicznego. Bardzo szybki dojazd do centrum i do innych dzielnic.

Cena za mieszkanie wynosi 432900 zł.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ok. 5 m2, cena 2 tys zł/m2.
Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej, bądź zewnętrznego miejsca parkingowego, dodatkowo płatne.
Kupujący zwolniony z 2 % podatku PCC.

https://www.otodom.pl/oferta/nowa-cena-nowy-apartament-z-garazem-slichowice-ID41ezq.html 

Wirtualny spacer Triasowa 2a/22