Osiedle Jeleniowska – II Etap

Osiedle Jeleniowska – II Etap

Budynek A

Budynek B

Opis inwestycji

Osiedle Jeleniowska to oferta dla osób poszukujących wymarzonego mieszkania blisko centrum, a jednocześnie otoczonego zielenią, bez zgiełku zatłoczonego miasta. Zlokalizowane w pobliżu zalewu miejskiego, z bezpośrednim sąsiedztwem ścieżek pieszych i rowerowych, to niewątpliwie atut dla lubiących aktywny wypoczynek. Inwestycja położona na działkach 1273/69 i 1273/71, składa się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznie 81 lokalach.
Spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na Zalew i roztaczającą się wokół zieleń.
W podziemnej części budynków znajduje się 91 wygodnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. 6 kondygnacyjne budynki dla zapewnienia pełnego komfortu będą obsługiwane przez szybkobieżne windy dostępne z każdego poziomu użytkowego. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany zielenią niską i wysoką oraz dodatkowymi kilkoma miejscami postojowymi również dla osób niepełnosprawnych. W zachodniej części działki powstanie urządzony plac rekreacyjny dla dzieci.
Osiedle Jeleniowska sprosta Państwa oczekiwaniom co do własnego „M” w oparciu o wysokie standardy wykończenia, a także z troską o ciekawą architekturę, doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Plan zagospodarowania terenu