Becher Ogrody – ul. Kazimierza Wielkiego Ostatnie Mieszkanie!

Becher Ogrody – ul. Kazimierza Wielkiego Ostatnie Mieszkanie!

Budynek 2

Opis inwestycji

Trzy budynki mieszkalne przy ul. Kazimierza Wielkiego to nowoczesna architektura połączona z atrakcyjną lokalizacją. Z okien mieszkań zwróconych w stronę południową rozpościera się widok na Chęcińsko – Kielecki Park Krajobrazowy oraz klasztor na Karczówce. Bliskość Rezerwatu Skalnego Ślichowice jak również dużo terenów zielonych, gwarantuje dobre warunki mieszkalne dla preferujących aktywny miejski tryb życia.
Każdy z trzech budynków jest założony na planie prostokąta z dłuższym bokiem ustawionym w orientacji wschód-zachód. Budynki połączone są w części podziemnej wspólnym garażem, na którym urządzono ogólnodostępny zielony ogród.
Projektowany budynek mieszkalny jest prostopadłościenną bryłą z licznym ryzalitowaniem ścian elewacji. Prosta, kubiczna bryła pozwala współgrać z sąsiadującą architekturą osiedla mieszkaniowego. Wykończenie elewacji w tonacji bieli oraz szarości sprawia iż obiekt nie konkuruje z otaczającą go przyrodą i sąsiednią zabudową.
Budynki mają 4 kondygnacje mieszkalne, przy wszystkich klatkach schodowych znajdują się cichobieżne windy.
W zespole trzech budynków zaprojektowano 80 mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 120 m2. Lokale mieszkalne o powierzchni powyżej 100 m2 przewidziano jako dwupoziomowe. Na parterze w budynku zlokalizowanym od ulicy Kazimierza Wielkiego przewidziano 4 lokale usługowe z bezpośrednimi wejściami od zewnątrz.
Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań instalacyjnych i dobrej jakości elementów budowlanych dla zapewnia komfortowych i bezpiecznych warunków użytkowania.