Becher Kraków – ul. Puszkarska

Becher Kraków – ul. Puszkarska

Opis inwestycji

Budynek usługowo – handlowo – biurowy usytuowany będzie w sąsiedztwie Centrum Handlowego Bonarka zlokalizowanego przy ul. Puszkarskiej w Krakowie.
W budynku znajdować się będzie jedna kondygnacja podziemna z miejscami postojowymi i osiem użytkowych kondygnacji nadziemnych. Główne wejście do budynku zlokalizowane będzie od ulicy Puszkarskiej i prowadzić będzie do obszernego holu, gdzie w punkcie centralnym znajdzie się reprezentacyjna recepcja. Bezpośrednio z holu dostępne będą także pięć szybkich i cichobieżnych wind. Dźwigi obsługiwać będą wszystkie poziomy użytkowe, łącznie z podziemnym garażem wielostanowiskowym. Wnętrze budynku wykończone będzie w najwyższym standardzie, przy zastosowaniu materiałów najlepszej jakości.
Parter poza strefą wejściową oraz holem przeznaczony będzie na lokale usługowo – handlowe jak również planowaną restaurację.
Powyżej, od piętra pierwszego do siódmego, znajdą się lokale biurowe, których powierzchnia wynosić będzie od 40m2 do ok. 1450 m² na jednej kondygnacji.
Wszystkie lokale będą klimatyzowane a o bezpieczeństwo zadba system monitoringu wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Teren wokół, zostanie urządzony jako teren zielony w formie trawników podkreślających kształt budynku oraz akcentujący główne dojścia do niego.
Zastosowanie szkła na elewacji oraz inne starannie dobranie detale architektoniczne będą podkreślać niepowtarzalny styl i wygląd budynku.
Powierzchnia budynku to 12 797,79 m² , a powierzchnia całkowita 14 503,47 m². Powierzchnia użytkowa na poszczególnych kondygnacjach to ok. 1450 m².