Becher na Skale – ul. E. Massalskiego

Becher na Skale – ul. E. Massalskiego

Opis inwestycji

Nowa inwestycja deweloperska spółki Becher Development to budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami w poziomie piwnic. Jako , że inwestycja położona jest w sąsiedztwie skalnego rezerwatu „Ślichowice” , jej fundamenty oparte są na istniejących tam solidnych , skałach kamiennych . Stąd bierze początek nazwa nowej inwestycji „Becher na skale” .
Ekspozycja budynków w przeważającej części południowa. W części mieszkań wschodnia i zachodnia. Daje to możliwość ukierunkowania stref dziennych mieszkań na widok wzgórz : Karczówki, Grabiny, Dalni i Bruszni , przy zachowaniu odpowiednich warunków nasłonecznienia i oświetlenia mieszkań światłem naturalnym.
Dojazd do inwestycji z narożnika ul. Massalskiego i ul. Triasowej dale możliwość doskonałej komunikacji do istniejących w całej dzielnicy obiektów usługowych , handlowych etc. zarówno samochodami osobowymi jak i komunikacją miejską z istniejącej pętli autobusowej i znajdującego się tamże mini-dworca komunikacyjnego. Duża ilość istniejącej w pobliżu zieleni urządzonej .
Sam zespół w swej strukturze funkcjonalnej i architektonicznej odpowiada wysokim standardom na rynku kieleckim wysokim użytkowym i estetycznym. Zróżnicowane wielkości mieszkań od 31,15 m2 do 117.01 m2 daje możliwość dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców. Nowoczesne rozwiązania z zakresu infrastruktury technicznej i wysokiego poziomu robót wykończeniowych zapewnią nabywcom odpowiedni komfort użytkowania. Natomiast zaproponowana przez architektów forma brył i detali architektonicznych obiektów , utrzymana w prostej i oszczędnej stylistyce ,wyróżnia się spokojem i elegancją, dając jednocześnie poczucie właściwego kontekstu urbanistycznego.
Solidność realizacji jest cechą, każdej inwestycji spółki Becher Development także tej przedstawianej tj. „Becher na skale”. Daje to przyszłym nabywcom równie solidne podstawy przeświadczenia , że wybór mieszkania właśnie w tym zespole to doskonała decyzja.

Plan zagospodarowania terenu